גיוס ליחידה

ההון האנושי ביחידה הוא המרכיב המשמעותי ביותר בדרך להצלחה במשימות המבצעיות הרבות המוטלות על היחידה בשגרה ובחירום.

המרכיב האנושי ביחידה הוא המשמעותי ביותר בדרך להצלחה במשימות המבצעיות הרבות המוטלות בשגרה ובחירום. הדבקות במשימה, היצירתיות המחשבתית, המקצועיות השאיפה למצוינות והאנשים המשרתים בה הם שהופכים את היחידה למקום מיוחד במינו ווהופכים את השירות בה לאבן דרך משמעותית בחיי כל חייל שעובר בה.

מסלול לוחם

מסלול ההכשרה ביחידה כולל מגוון רחב ומרתק של יכולות מקצועיות: לוחמת חי”ר, לוחמה זעירה, ניווט וסיור (הכוללים רמה גבוהה ביותר של הכרת השטח על שלל ממדיו), צניחה, צליפה ושימוש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות ומסווגות הייחודיות ליחידה. מתוך קבוצת האיכות המתחילה את מסלול ההכשרה, רק חלקם צולחים את המסלול והופכים ללוחמים מן המניין, העונדים את כנפי הלוחם הנכספות.

את המיון למסלול הלוחם ביחידה מתחילים ביום שדה – יום סיירות. הזימון ליום מיון זה יישלח לאחר הצו הראשון ובהתאם להתאמה עקרונית.

בגיבוש ליחידה יעברו המועמדים מבחנים שונים, מיונים וראיונות. את הגיבוש יעברו רק מועמדים המתאימים לשרת כלוחמי קומנדו ביחידה.

מועמדים אשר סיימו את הגיבוש, עברו אותו בהצלחה ונמצאו מתאימים ליחידה, יתחילו את המסלול להכשרת לוחמים ביחידת שלדג. לאחר סיום המסלול והשירות הסדיר ימשיכו לשרת שנה נוספת בשירות קבע.

אנו מאחלים בהצלחה לכל המועמדים למסלול הכשרת הלוחמים ביחידת שלדג!

מתנדבים

היחידה מקבלת לשורותיה אזרחים שקיבלו פטור משירות צבאי מסיבות שונות, אך בחרו להתנדב לשירות צבאי. על המועמדים המתנדבים לעבור ראיון אישי על-מנת להתקבל לשירות ביחידה.

התפקידים הפתוחים בפני מתנדבים הינם תפקידי תומכי-לחימה, הממוקדים בסיוע לגוף הלוחם ושגרה ובפעילות מבצעית.

להמלצה על מועמדים-מתנדבים יש לשלוח מייל לכתובת [email protected]

מיון תומכי לחימה ליחידות מיוחדות בחיל האוויר

תקן 1809 – תפקידים מעניינים ומלאי דינאמיות, עבודה מול אנשים, עבודת בשטח, עבודה משרדית, הדרכה, עבודה מול מידע מסווג ועוד.
התפקידים פתוחים לגברים בעלי פרופיל רפואי 64 ומטה ולכלל הנשים.
מיועד לבעלי תאריך גיוס החל מחודש יולי 2021 ועד לחודש מאי 2022 בלבד!!!

חשוב לציין כי מדובר בבקשה להתמיין לתפקיד ולא בהרשמה למיון עצמו.
אלו שיתקבלו לתחילת תהליך המיון יקבלו הודעה ממיטב בלבד על זימון לכנס שייערך בחודש ינואר 2021 בבית חיל האויר למקצוע זה. רק זימון זה מהווה למעשה אישור על קבלה לתהליך המיון. מי שלא קיבל זימון זה לא התקבל על ידי מיטב לתהליך.

חשוב לציין! לעמותה (וליחידה) אין דרך להשפיע על מי יגיע למיון ומי לא, לצערנו, זה רק בידי מיטב. נא לא להיעלב או לקחת את זה אישית- במידה וזה קורה ההמלצה הכי חמה שלנו היא להראות נחישות ומוטיבציה רבה מול מיטב.
ואם בכל זאת יש לכם שאלות ספציפיות, מוזמנים לפנות לאורלי הנפלאה שתנסה לענות ולעזור בהקדם- אורלי [email protected]

המלצה לגיוס תומך לחימה

הגשת המלצות למיון שיתקיים בשנת 2021 (למתגייסי 2022) תיפתח באזור חודש ספטמבר 2021. מוזמנים להתעדכן כאן, בקבוצת הפייסבוק או בניוזלטר של העמותה על מועד פתיחת ההרשמה.

אזור לחברי עמותה רשומים בלבד