מעורבות חברתית

אנו מאמינים בתרומה חזרה לחברה הישראלית, לכן המעורבות בקהילה ובחברה בה אנו חיים נמצאת בליבת העשייה של העמותה וחלק מרכזי ב- DNA שלנו ושל תכניות העמותה. פעילותינו לעשייה למען החברה הישראלית כוללות מתנדבים- בוגרי היחידה, מלגאי העמותה וחיילי היחידה הסדירה.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_24a (1)_censored
#1

והדרת פני זקן

פרויקט תמיכה בניצולי השואה וקשישים החל מתוך אמונה כי לכל אדם בישראל ישנה הזכות הבסיסית לחיות בכבוד ולהרגיש שייך גם בהגיעו לגיל השלישי ועל אחת כמה וכמה אדם אשר עבר בצעירותו את השואה עם כל הקשיים הנלווים לכך. העמותה שמה לעצמה כמטרה לעזור לקשישים וניצולי שואה בתחומים שונים – פיזיים ונפשיים.
#2

עידוד לשירות משמעותי בצה"ל

מטרת הפרויקט היא לפעול  באמצעות מלגאי העמותה, מתנדבי היחידה וחיילי היחידה הסדירה לעידוד תלמידי תיכון לגיוס לשירות משמעותי בצה"ל, תוך חיזוק ערכי הציונות, אהבת הארץ ושימת דגש על סולם הערכים האישי.
עידוד-לשירות-משמעותי-בצהל (1)
תופסים-כיוון-עם-שלדג-לתעסוקה (1)
#3

תופסים כיוון עם שלדג לתעסוקה

מיזם חברתי המשלב צעירים אקדמאיים מפריפריות חברתיות וגאוגרפיות בשוק התעסוקה באמצעות תהליך ליווי מנטורינג של בוגרי היחידה. התכנית מקדמת שוויון הזדמנויות לצעירים מהפריפריה מתוך אמונה כי זהו המפתח לשינוי חברתי-כלכלי שיסייע לחוסנה של החברה הישראלית.
#4

הקומנדו החברתי

עם פרוץ מגיפת הקורונה בארץ הקימה העמותה מערך התנדבות ארצי לסיוע במשבר הקורונה המאגד תחתיו עמותות נוספות של בוגרי יחידות מיוחדות בצה"ל. המערך מפעיל מאות מתנדבים בכל רחבי הארץ המנוהלים ע"י רכזים מנוסים ומחולקים על פי אזורים גיאוגרפים. המתנדבים מתקשרים לקשישים ואזרחים נוספים הנקקים לסיוע עקב המצב כדי לדרוש בשלומם ולהפיג את בדידותם, מבצעים עבורם שליחויות של מזון ותרופות, ועוזרים בתיקונים דחופים בבתיהם ע"פ צורך.
קומנדו-חברתי (2)

הרשמה להתנדבות

מעוניינים להירשם למאגר המתנדבים שלנו ולקבל עדכונים על ימי התנדבות? הרשמו ונדאג לעדכן אתכם. אנחנו כבר מוקירים תודה 🙂

אזור לחברי עמותה רשומים בלבד

הרשמה ראשונית

הרשמה ראשונית

במידה והנכם חברי עמותת שלדג ניתן להירשם למערכת ולהיכנס לאזורים למשתמשים רשומים בלבד

לא מצליחים להרשם? צרו קשר בדוא"ל: [email protected]

לא מצליחים להתחבר?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

לחצו כאן

התחברות

במידה והנכם רשומים למערכת ניתן להתחבר ולהיכנס לאזורים למשתמשים רשומים בלבד

פעם ראשונה באתר? להרשמה

יצירת קשר עם העמותה

פרסום הטבה לחברי העמותה

חברי עמותה/ בעלי עסקים המעוניינים לפרסם הטבות ייחודיות לחברי העמותה מוזמנים למלא את הטופס ובמידה וההטבה תתקבל ותענה לכל הקריטריונים היא תפורסם באתר העמותה תוך 48 שעות.

הרשמה לניוזלטר